Главная arrow Предложение arrow ПИСЬМО-ПРЕДЛОЖЕНИЕ ПО ФИЛЬМАМ укр  
05.03.2021
 

Нацiональна Хартiя Продюсерiв.

23.03.2006р.


Шановні Панове!


Просимо Вас розглянути і висловити свої думки, а можливо і надати сприяння, нашим пропозиціям по створенню вітчизняного художнього серіалу про співробітників національних спецслужб, що вступають у жорстку протидію міжнародному тероризму, який використовує сучасні новітні технології та зброю масового ураження, або реалізує на практиці замахи против лідерів нації, як це було з нашим новим Президентом.
Не секрет, будь-яка інформація, що стосується справ, підконтрольних Службі безпеки, викликала і викликає підвищений інтерес у широких верств населення й може суттєво впливати на формування суспільної думки, особливо в періоди виборів всіх рівнів. На жаль на протязі 2003-2004 років ми так і не знайшли розуміння та підтримки у «чиновників від культури» старої влади для з`йомок і запуску подібного серіалу на території України. Але творча робота з нашого боку не припинялася.
На сьогодні, ми змогли зацікавити і продати сценарії 16-ти серій  гостросюжетного фільму, написані нашим сценаристом по двох книгах «Полювання на генія» та «Голуб смерті» українського автора В.П.Барзинського, провідній у цій сфері російській компанії «ПІРАМІДА ПРОДАКШН». Ведуться переговори щодо екранізації інших книжок. Звичайно ж, наш матеріал був вимушено адаптований під Росію і російські спецслужби. Але ми вважаємо, що не менш важливим є питання постійного виховання вітчизняних співробітників силових відомств з позицій патріотизму, порядності та професіоналізму. Згадайте класичні стрічки «Народжена революцією» та «17 миттєвостей весни», які залишилися на пам`яті цілих поколінь. Для майбутньої України це є дуже важливим моментом.
Зйомки російського серіалу відбуватимуться з червня по вересень 2005 року. На головні ролі в серіалі запрошені  відомі та популярні російські  актори театру і кіно.
У нас як і раніше, є велике бажання працювати, перш за все, на імідж України, і так само сприяти поверненню українському кінематографові втраченого авторитету в очах світової кіноіндустрії, створивши власний масштабний національний проект. У нас, не менш ніж у Росії, є багато талановитих акторів, які могли б реалізувати себе у цьому напрямі.
Сьогодні ми маємо досить велику кількість творчого матеріалу для нових захоплюючих фільмів і готові подавати «таємну інформацію» у виді красивого серіалу детективного жанру, де боротьба з тероризмом, що намагається використовувати зброю масового ураження (біотропна, бактеріологічна, психотронна, електронна, хімічна, ядерна, та інші види зброї), із сюжету пригодницьких фільмів перетворюється в актуальну проблему реальної політики, що вимагає всебічного осмислення і вироблення надійних контрзаходів в інтересах забезпечення надійної безпеки нашої держави. Одночасно, це обов`язково сприятиме формуванню нового світогляду української нації з урахуванням сучасних процесів, що відбуваються у світі, та перспективних прогнозів розвитку людської цивілізації.
Сподіваємося на Ваше розуміння, зацікавленість і підтримку.

З повагою, продюсер проекту

Президент


Олександр Пархоменко

 

 

Последнее обновление ( 31.05.2006 )
 
< Пред.   След. >